Logo
Kursy walut NBP: USD 4,35 | EUR 4,69 | CHF 4,72 |
Strona główna | Mapa serwisu | Zgłoś ofertę | Polityka plików cookies| Kontakt
Wyszukiwarka
Numer oferty
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
 
Oferty specjalne

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty
Rodzaj oferty
obiekt ( sprzedaż )
Numer
14/1080/OOS
Miasto
SZWARCENOWO
Cena
2 800 000 PLN kalkulator
Cena za mkw
794,04 PLN mkw
Powierzchnia
3526.28 m2
Opis
Gospodarstwo rolne o powierzchni 7,9727 ha zabudowane budynkiem mieszkalnym, budynkami gospodarczymi i kurnikami wraz z wyposażeniem o łącznej powierzchni użytkowej 3526,28 m2.
Działka siedliskowa jest położona poza zwartą zabudową wsi Szwarcenowo.
Dojazd do nieruchomości zabudowanych drogą asfaltową. Budynki są w bardzo dobrym i dobrym stanie technicznym w większości po remoncie, modernizacji i rozbudowie, przystosowane do produkcji drobiarskiej, wchodzą w skład gospodarstwa o profilu produkcji drobiarskiej. Budynki mogą służyć również jako magazyny lub hale produkcyjne. Budynek mieszkalny jest wyremontowany w całości łącznie z poddaszem. Pozostałe budynki użytkowane są na cele produkcji drobiarskiej oraz cele pomocnicze do produkcji drobiarskiej takie jak pomieszczenia magazynowe , socjalne, mieszalnia pasz , wytwórnia pasz na własne potrzeby oraz dodatkowo są zbiorniki do przechowywania zboża oraz paszociągi i zbiorniki do paszy przy każdym kurniku. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 267,83 m2 w bardzo dobrym stanie technicznym po remoncie generalnym w latach 2010-2012. Budynki inwentarskie są w dobrym stanie technicznym, zostały przystosowane do produkcji drobiarskiej ok 10 lat temu, posiadają systemy automatycznego karmienia i pojenia. Budynki są aktualnie użytkowane do produkcji drobiarskiej.

Jesteś zainteresowany?
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo
10751

Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska
ul. Narcyzowa 6
87-300 Karbowo
tel.: 606346750
email: biuro@olszewscy.nieruchomosci.pl
fax: 564934424
Wyślij zapytanie
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
Wyślij ofertę e-mailem
 

© 2023 Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska. Wszystkie prawa zastrzeżone.